| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Recessed Luminaire Reul 2×DTL MR16/GU10 33662 White |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 100 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Pikkus | 190 mm |
| Kõrgus/sügavus | 55 mm |
| Nimipinge | 12-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 5905339336620 |
| Sobib lambi võimsusele | 0-10 W |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | Yes |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |
Kanlux REUL is a family of decorative rings with one or two points of light They come in versatile white or contrasting black and white colours. The rings enable the adjustment of the light output in 2 directions. The geometric shape can easily fit into any interior, both home and HoReCa.