| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 3294U-A00130 Fan speed controller insert with rotary control, with switch-on at maximum value ; 3294U-A00130 |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000256 |
| Nimivool | 2,5 A |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Talitlusviis | Pöördlüliti (pöördnupp) |
| Värvus | Must |
| Laius | 71 mm |
| Kõrgus | 71 mm |
| Sügavus | 33 mm |
| RAL-number | 0 |
| Helendus | Puudub |
| Faaside arv | 1 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 8595017289408 |
| Sujuv võimsuse juhtimine | FALSE |
| Lülituskontakt | FALSE |
| Astmete arv | 0 |
| Sekundaarpinge | 207-253 V |
| Koos temperatuurianduriga | FALSE |
| Põhielement ilma katteta | FALSE |