| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 3294A-A00130 S2 - 3294A-A00130 S2 |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000011 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 66 mm |
| Mudel | Pöördlüliti (pöördnupp) |
| Halogeenivaba | FALSE |
| Kõrgus | 66 mm |
| Sügavus | 21,7 mm |
| Kasutusala | Lüliti/surunupp |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Klamberpaigaldus |
| Jälg/tähistus | Sümbol "pöörlemiskiirus" |
| Järelevalve aknaga/valgusväljundiga | FALSE |
| Koos sildi alusega | FALSE |
| Vahetatavate läätsedega/tähisega | TRUE |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Sobib siinisüsteemi puuteandurile | FALSE |
| Skaneeritav tähis / tõkkevaba | FALSE |
| Pakkimistase 1 | 8595017207921 |