| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 32130201/1301 SER-IK ITA ADAPTER |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 130 mm |
| Kõrgus | 71 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskorpus |
| Pikkus | 430 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812753836 |
| Värvus | Alumiinium |
| Materjal | Alumiinium |