| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 32120402/13 SER-FOX |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4900 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 205 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjali paksus | 46 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 340 mm |
| Õhu voolusuund | Straight/upwards |
| Tuvastuskaugus | 28 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812744858 |