| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 32120401/13 SER-FCX |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 205 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjali paksus | 34 mm |
| Kahepoolne | Yes |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 340 mm |
| Õhu voolusuund | Straight/upwards |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812744841 |