| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 32110200/13 SER-EC |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 167 mm |
| Pikkus | 364 mm |
| Kõrgus/sügavus | 78 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 6350 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812744803 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus/süvispaigaldus |
| Kaitseklass | I |
| Funktsioon | Escape route signage |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne |
| Pooluste arv | 4 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 0-35 °C |
| Valguse hajutaja | Refractor lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Võimsustegur | 0.46 |