| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 30W 12V LED Driver |
| Bränd | Ansell Lighting |
| ETIM | EC002710 |
| Laius | 52 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Pikkus | 166 mm |
| Sekundaarpinge | 12 V |
| Väljundvõimsus | 30 W |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib konstantsele voolule | No |
| Sobib konstantsele pingele | Yes |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Pakkimistase 1 | 5056144204489, 5056144204489 |
| Kaitseklass | II |
| Sobib väliskasutuseks | No |