| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 3.6V 1800mAh Ni-Cd Replacement Battery |
| Bränd | Ansell Lighting |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 3.6 V |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 1800 mAh |
| Pakkimistase 1 | 5056144211753, 5056144211753 |