| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable Tie Mount Base Ty-Rap 2-Way Screw-Mounted Nylon Natural |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Kaablisidemed
|
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Laius | 13.2 mm |
| Kõrgus | 6 mm |
| Sobib kaablisideme laiusele | 4.8 mm |
| Pikkus | 24.3 mm |
| Paigaldusava läbimõõt | 4.4 mm |
| Pakkimistase 1 | 5414363075066 |
| Pakkimistase 2 | 5414363075066 |
| Pakkimistase 3 | 5414363075066 |
| Materjal | polüamiid |
| Talitlustemperatuur | 850 °C |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
Cross-Fastening Screw-Mounted Base, Natural Nylon 6.6 for Temperatures up to 85 Degrees Celsius (185 F), Length of 24.31mm (0.957 Inches), Width of 13.21mm (0.52 Inches), Height of 5.97mm (0.235 Inches), Screw Mounting Method, #8 Screw, Mounting Hole Diameter of 4.4mm (0.173 Inches)