| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2SPA-25PB zwart Wartel deelbaar |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3917 4000 00 |
| Materjal | polüamiid |
| Nimiläbimõõt | 45 mm |
| Nimimõõde tollides | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP66/IP67/IP68/IP69 |
| Pakkimistase 1 | 4049504211761 |
| Värvus | Must |
| Mudel | Sirge |
| Ühenduse liik | Keere |
| Keerme pikkus | 12 mm |
| Kogupikkus | 64 mm |
| Ehitusviis | Väliskeere |
| Talitlustemperatuur | -50-120 °C |
| Pööratav keere | No |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Vooliku väikseim siseläbimõõt | 20.2 mm |
| Kogukõrgus | 43 mm |
| Heakskiidetud koos kaitsetoruga UR | No |
| Heakskiidetud koos kaitsetoruga CSA | No |
| Heakskiidetud koos kaitsetoruga Lloyd's Register | No |
| Vooliku suurim välisläbimõõt | 54.2 mm |
| Keerme materjal | polüamiid |
| Läbipaistev | No |
| Ühenduskeerme mõõt | M25x1.5 |
| Heakskiidetud koos kaitsetoruga DIN EN 61386-23 | No |
| Keeret tolli kohta | 16.93 |
| Tihendi materjal | Ilma tihenduseta |
| Approved in combination with protective conduit VdTÜV/GGVSEB | No |