| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2MM3 1MM Media Panel, 168 SU, Field Width: 2, 1050 mm x 500 mm x 120 mm |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Cabinet Enclosures
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Koos kattega | No |
| Pakkimistase 1 | 4011617374930 |
| Pakkimistase 2 | 4011617374930 |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 1050 mm |
| Sügavus | 120 mm |