| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Tube T8 36W 3500K 3100lm 525mm |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
T8 luminofoorlambid
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000108 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1006732 |
| Lambipesa | 2G13 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valguse värvus | 835 |
| Värvustemperatuur | 3500 K |
| Lambi võimsus | 36 W |
| Lambi nimetus | T8 |
| Pakkimistase 1 | 8718739054622 |
| Pakkimistase 2 | 8718739054626 |