2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 image 1
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 image 2
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 thumbnail 1
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 thumbnail 2
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 500
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 5415022482256
MPN: 7TCA301140R0362
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi 2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18
Bränd ABB
Kategooriad Kaabli pressotsikud
Päritoluriik* DE
ETIM EC000005
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5415022482256
Kirjeldus
Polypropylene Twin Ferrule, DIN Gray, 2x0.75mm², 2x18 AWG, Total Length 18mm/0.71 Inch, Pin Length 12mm/0.47 Inch, Pin Diameter 1.7mm/0.07 Inch, Base Diameter 5.5mm/0.22 Inch, Tin-Plated, Copper