2CSM231205R0601 - ABB image 1
2CSM231205R0601 - ABB
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8012542312055
MPN: 2CSM231205R0601
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi 2CSM231205R0601 - ABB
Bränd ABB
Kategooriad Märgisplaadid ja korpused
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC002304
Paigaldusviis DIN liist
Kanalite arv 1
Aastaprogramm FALSE
Kontakti liik Normaalselt avatud kontakt (NO)
60 min. programm FALSE
Automaatne suve-/talveaja lülitus FALSE
Käsitööriist TRUE
Lülituste eelvalik FALSE
Toitepinge liik AC
Potentsiaalivaba lülituskontakt FALSE
Toitepinge 230 V
Toitepinge sagedus 50-60 Hz
Nimilülitusvool pingel 250 V AC 16 A
Kaitseaste (IP) IP20
Viga päeva kohta 3 s
Max. switching power LED 0 W
Muud tehnilised andmed
Laius 17,5 mm
Kõrgus 90 mm
Sügavus 64 mm