| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 29204-05905339292049 |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Valge |
| Kõrgus/sügavus | 77 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Süsteemi võimsus | 3 W |
| Pakkimistase 1 | 5905339292049 |
| Kaitseklass | I |
| Välisläbimõõt | 475 mm |
| Lambipesa | E27 |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Puit |
| Kattematerjal | Glass matt/satinized |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Vahetatava lambi suurim energiatõhususe klass | A++ |
| Vahetatava lambi väikseim energiatõhususe klass | E |
The original and at the same time stylish round holders - Kanlux JASMIN are characterized by modern and attractive design. The casing of the ceiling light fixture is made of wood and glass which ensures even dispersal of light. The classic combination of wood and glass makes it a very universal lighting solution.