| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MP25S3V 25S60 Meterpanel 3 connections Vertical ; MP25S3V |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Laius | 720 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Sügavus | 1.2 mm |
| Pakkimistase 1 | 5411815256035 |