| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MP25S4V 25S60 Meterpanel 4 connections Vertical ; MP25S4V |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 1520 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 5411815256042 |