| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MP25S4H 25S60 Meterpanel 4 connection Horizontal ; MP25S4H |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Mõõtekappide arv | 3 |
| Pakkimistase 1 | 5411815256028 |
| Laius | 720 mm |
| Mudel | 3-story |
| Kõrgus | 750 mm |
| Sügavus | 1.2 mm |
| Koos montaažiplaadiga | Yes |
| Väljade arv | 3 |