| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MPCBCN3 25S60 Controlwiringset 3 connections |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000268 |
| Sisendkaabli suurim ristlõige | 40 mm² |
| Ühenduskaabli suurim ristlõige | 30 mm² |
| Paigaldus kere küljelt | No |
| Paigaldus kere pealt | No |
| Paigaldus kere alt | Yes |
| Pakkimistase 1 | 5411815256073 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 108 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Ühenduse liik | Klamber |