| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SEM553T25 Junction Box Surface mounting General |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Halogeenivaba | No |
| Pakkimistase 1 | 4022903035800 |
| Laius | 175 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Pikkus | 95 mm |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |