| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 25D603530N 25D60 SET WIRES 4P 16MM² ; 25D603530N |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Pakkimistase 1 | 5411815245961 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Sügavus | 233 mm |
| Hingedega kate | No |
| Sisseehitussügavus | 250 mm |
| Paigaldussiiniga | No |