| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2068/21 Cover Lens Ambient lightning |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 86 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 45 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011395134580 |