| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2 pieces suspension cable |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000293 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Luminofoorlampide võimsus | 0 W |
| Kaabli soonte arv | 0 |
| Pikkus | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Elektriline ühendus pistikusüsteemiga | No |
| Kaabli soonte ristlõige | 0 mm² |
| Pakkimistase 1 | 5410288516783 |