| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2 gang frame |
| Bränd | Jung |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 151.5 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 80.5 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Ühikute arv | 2 |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Sildi koht/infopind | Yes |
| Materjal | Duroplast |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| RAL-number (akin) | 9016 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib seinakanaliga | Yes |
| Sobib süvistatud paigaldisele | Yes |
| Horisontaalsete ühikute arv | 2 |
| Vertikaalsete ühikute arv | 1 |
| Koos paigaldusvõrega | No |
| Komplektide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4011377011991 |
| Pakkimistase 2 | 4011377011991 |
| Pakkimistase 3 | 4011377011991 |
| Pakkimistase 4 | 4011377011991 |