| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2,5 mm crimp contact m/turned/gold/4 mm² 100 pieces |
| Bränd | Murrelektronik |
| Kategooriad |
Krimpkontakt
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000796 |
| Kontakti liik | Sõrmkontakt |
| Elektriühenduse liik | Pressühendus |
| Ühe kontakti suurim tunnusvool | 21 A |
| Kontakti materjal | Muud vasesulamid |
| Sisestustsüklite minimaalne arv | 500 |
| Pakkimistase 1 | 4048879653497, 4048879653497 |
| Ümbrustemperatuur | -40-125 °C |
| Kontaktpinna materjal | Kuldne |
| Riba pikkus | 6.5 mm |
| Pistiku läbimõõt | 2.5 mm |
| Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline ilma kaabli otsamuhvita | 4 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 4 mm² |
| Kontakti liik | Turned (lathe) |