| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1950882309/13 HOR/HF/FLX |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 167 mm |
| Pikkus | 364 mm |
| Kõrgus/sügavus | 89 mm |
| Lamp | Luminofoorlamp |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812757513 |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Kaitseklass | I |
| Funktsioon | Escape route lighting/signage |
| Lambipesa | G5 |
| Juhi ristlõige | 1.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Laius | 120 mm |
| Tähistuse liik | Akrüülplaat |
| Tähistus | Ühepoolne/kahepoolne |
| Pooluste arv | 8 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Pikkus | 292 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Valgusvoog ooteolekus | 190 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Valguse hajutaja | Refractor lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | Muul viisil |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 43 mm |
| Võimsustegur | 0.52 |