| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1950881102/13 HOR/HF/110V DC |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4900 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 167 mm |
| Pikkus | 364 mm |
| Kõrgus/sügavus | 82 mm |
| Lamp | Luminofoorlamp |
| Nimipinge | 24 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812044675 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | I |
| Funktsioon | Escape route lighting/signage |
| Lambipesa | G5 |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne/kahepoolne |
| Pooluste arv | 4 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Valgusvoog ooteolekus | 240 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Valguse hajutaja | Refractor lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | Muul viisil |
| Võimsustegur | 0.62 |