| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1906 PENDULUM BELL E27 WT OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustuse ajal
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1940 00 |
| Kõrgus/sügavus | 1175 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4099854419379 |
| Läbimõõt | 92 mm |