| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1900882309/13 HORI/HF/FLX |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 170 mm |
| Pikkus | 381 mm |
| Kõrgus/sügavus | 75 mm |
| Lamp | Luminofoorlamp |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Efektiivne valgusvoog | 260 lm |
| Pakkimistase 1 | 8713812755113 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | Puudub |
| Funktsioon | Escape route lighting/signage |
| Lambipesa | G5 |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Alumiinium |
| Pinge liik | DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne |
| Pooluste arv | 8 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Valgusvoog ooteolekus | 260 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 0-25 °C |
| Valguse hajutaja | Refractor lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | Muul viisil |