| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1850295333/13 HOR/A/3/CIS/LED/DZ |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 66 mm |
| Pikkus | 335 mm |
| Kõrgus/sügavus | 222 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Värvustemperatuur | 5000 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812769073 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus lakke |
| Kaitseklass | II |
| Funktsioon | Escape route signage |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Must |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne/kahepoolne |
| Pooluste arv | 8 |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | NiMH |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 32 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-35 °C |
| Valguse hajutaja | Puudub |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Võimsustegur | 0.9 |