| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1800282302/13 HORI/HF/LED/DZ |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 60 mm |
| Pikkus | 490 mm |
| Kõrgus/sügavus | 140 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 6350 K |
| Pakkimistase 1 | 8713812747262 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | I |
| Funktsioon | Escape route signage |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Alumiinium |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Tähistus | Ühepoolne/kahepoolne |
| Pooluste arv | 4 |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, struktuurne |
| Lambiga | Yes |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Valguse hajutaja | Refractor lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |