| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1794 R-84 Zentralscheibe Temperatur, rund |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9032 9000 00 |
| Laius | 63 mm |
| Mudel | Pöördlüliti (pöördnupp) |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 21 mm |
| Sügavus | 63 mm |
| Kasutusala | Termostaat |
| Jälg/tähistus | Erinevad sümbolid |
| Koos sildi alusega | No |
| Vahetatavate läätsedega/tähisega | No |
| Sobib siinisüsteemi puuteandurile | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 4011395323151 |
| Pakkimistase 2 | 4011395323151 |
| Pakkimistase 3 | 4011395323151 |
| Pakkimistase 4 | 4011395323151 |
1794 R-84, Zentralscheibe Temperatur, rund, für Raumtemperaturregler 1094 U-101, 1097 U-101, 1099 UHK--101