| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1722-291-500 Cover Frame Busch-axcent® entrée-grey |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Kategooriad |
Lüliti Raam
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 91 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 91 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Ühikute arv | 2 |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Kõrgus | 64 mm |
| Laius | 64 mm |
| Sildi koht/infopind | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Klamberpaigaldus |
| Paigaldussuund | Horisontaalne ja vertikaalne |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib seinakanaliga | No |
| Süvistatud paigaldus | Yes |
| Horisontaalsete ühikute arv | 2 |
| Vertikaalsete ühikute arv | 2 |
| Pakkimistase 1 | 4011395165195 |
| Pakkimistase 2 | 4011395165195 |
| Pakkimistase 3 | 4011395165195 |
| Pakkimistase 4 | 4011395165195 |