| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 17132258 PP 320/58/V |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 113 mm |
| Mudel | Sisestatav leht/plaat |
| Materjali paksus | 2 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 222 mm |
| Õhu voolusuund | Altpoolt |
| Tuvastuskaugus | 22 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812769431 |