| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 17132251 PP 320/51/V |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 163 mm |
| Mudel | Sisestatav leht/plaat |
| Materjali paksus | 2 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 322 mm |
| Õhu voolusuund | Altpoolt |
| Tuvastuskaugus | 32 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812769455 |