| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SEM553EMP Junction Box Surface mounting General |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Halogeenivaba | No |
| Pakkimistase 1 | 4022903035794 |
| Laius | 125 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Pikkus | 75 mm |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |