| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FTC00001306D 1306D Professional Test Leads Kit, 1 meter, 2 mm, Silicon, CAT IV |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Measuring cable |
| Voolutaluvusvõime | 20 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suurim tööpinge | 1000 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969464482 |
| Komplekt | Yes |
| Pistikühendus | 2 mm turvaspistik |
| Isolatsioonimaterjali liik | Silikoon |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |