| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 12520252 TS 202/52 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 157 mm |
| Mudel | Kleebis |
| Materjali paksus | 1 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 202 mm |
| Õhu voolusuund | Straight/upwards |
| Tuvastuskaugus | 20 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812770116 |