| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 12220258 PF 202/58 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 137 mm |
| Mudel | Sisestatav leht/plaat |
| Materjali paksus | 3 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Muul viisil |
| Pikkus | 320 mm |
| Õhu voolusuund | Downstairs left |
| Tuvastuskaugus | 25 m |
| Pakkimistase 1 | 8713812770178 |