| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 11230055/13 WER 02/HF |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 170 mm |
| Pikkus | 381 mm |
| Kõrgus/sügavus | 75 mm |
| Lamp | Kompaktluminofoorlamp |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Efektiivne valgusvoog | 580 lm |
| Pakkimistase 1 | 8713812753331 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | Puudub |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Lambipesa | 2G7 |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Alumiinium |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Pooluste arv | 8 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Ooteoleku lülitamine |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | NiCd |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Valgusvoog ooteolekus | 580 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -25-25 °C |
| Valguse hajutaja | Refractor lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | Muul viisil |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |