| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 11190043V BATT.STAAF LB400 3X D4,0/HT |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 2.4 V |
| Mudel | Nikkelmetallhüdriid |
| Mahtuvus | 4200 mAh |
| Pakkimistase 1 | 8713812752792 |
| Laius | 22 mm |
| Mass/kaal | 200 g |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| Läbimõõt | 22 mm |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | SC |
| Plastkere | No |
| Pikkus | 120 mm |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Ümbrustemperatuur | 0-35 °C |
| Sobib kiirlaadimiseks | Yes |
| Kõrgus koos poolusega | 120 mm |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 2 |