| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 11190013V LASTENBOEK SET A 3STUKS D 4,0/HT |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 2.4 V |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 4000 mAh |
| Pakkimistase 1 | 8713812036120 |
| Laius | 64.4 mm |
| Mass/kaal | 280 g |
| Suuruse tähis | Plokk |
| Läbimõõt | 32.2 mm |
| IEC tähis | R 20 |
| Muu tähised | D |
| Plastkere | No |
| Pikkus | 64.4 mm |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Ümbrustemperatuur | 0-30 °C |
| Sobib kiirlaadimiseks | Yes |
| Kõrgus koos poolusega | 58.8 mm |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 2 |