| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Building-in aluminum profile for 2 LED strips, wing profile MEDIUM, length 1m |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 4.8 V |
| Mudel | Nikkel-kaadmium |
| Mahtuvus | 1500 mAh |
| Pakkimistase 1 | 8713812036090 |
| Laius | 42 mm |
| Mass/kaal | 220 g |
| Suuruse tähis | Plokk |
| Läbimõõt | 22 mm |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | SC |
| Plastkere | No |
| Pikkus | 90 mm |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Ümbrustemperatuur | 0-30 °C |
| Sobib kiirlaadimiseks | Yes |
| Kõrgus koos poolusega | 90 mm |
| Akupatarei | Yes |
| Elementide arv | 4 |