| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 11170041/13 HIL-DLO LB400 1H CORRIDOR |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 143 mm |
| Pikkus | 326 mm |
| Kõrgus/sügavus | 109 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 6200 K |
| Pakkimistase 1 | 5415022433197 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | II |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Juhi ristlõige | 1.5 mm² |
| Ühenduse liik | Pistikühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Laius | 166 mm |
| Tähistuse liik | Kleebis |
| Tähistus | Ühepoolne |
| Pooluste arv | 6 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Plastic matt/satinized |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Valgusvoog ooteolekus | 1000 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 0-40 °C |
| Valguse hajutaja | Focal lens |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Võimsustegur | 0.9 |