| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 11140051 PENDEL/WIT 150 MM |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Lisatarviku liik | Toru pendelriputus |
| Pikkus | 74 mm |
| Pakkimistase 1 | 8713812005324 |
| Värvus | Muul viisil |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |