| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 11100356 DECO LED20/FLX |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4900 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 350 mm |
| Pikkus | 350 mm |
| Kõrgus/sügavus | 101 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Efektiivne valgusvoog | 1830 lm |
| Pakkimistase 1 | 8713812772301 |
| Paigaldusviis | Wall surface mounted / ceiling surface mounting |
| Kaitseklass | I |
| Välisläbimõõt | 350 mm |
| Funktsioon | Escape route lighting |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC/DC |
| Toitesüsteem | Keskne (keskpatarei) |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti voolujuhtimisega seadis |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Kattematerjal | Opaalplast |
| Aku liik | NiCd |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Kauglülitiga | No |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Sealhulgas piktogramm | No |
| Juhtmestiku liik | Suitable for through wiring |
| Valgusvoog ooteolekus | 1830 lm |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 0-40 °C |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Võimsustegur | 0.93 |