| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 100 OHM RTD Temperature Probe 884X-RTD |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Mudel | Sõrmkontakt |
| Mõõteulatus | -200-300 °C |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Ühenduskaabli pikkus | 1 m |
| Sondi pikkus | 230 mm |
| Pakkimistase 1 | 0095969354011 |