| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1-PH. MATCHING TRANSFORMER, IN=1A,16.7HZ |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002486 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Valmistatud ohutustrafoks | No |
| Valmistatud eraldustrafoks | No |
| Niminäivvõimsus | 0 VA |
| Pakkimistase 1 | 4001869974316 |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Sobib trükkplaadile paigaldamiseks | No |
| Rõngassündamik | No |
| Ehitatud energiasäästu trafona | No |
| Lühisekindel | No |
| Suhteline lühispinge | 0 % |