| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 05905339365811-05905339365811 |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC000301 |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Efektiivne valgusvoog | 600 lm |
| Pakkimistase 1 | 5905339365811 |
| Kaitseklass | I |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Lambiga | Yes |
| Valguse värvus | Valge |